My vás vyškolíme!
Víme jak.

Počítačová školení

Firma ApS Brno s.r.o. se počítačovým školením zabývá od svého založení v roce 1990. Máme za sebou stovky realizovaných školení a tisíce proškolených účastníků. Školením jsme schopni pokrýt téměř celou oblast IT školení - od základů, MS Office - především se specializujeme na Excel, MS Teams až po profesionální školení - programování, správa Windows Serverů apod.

V posledních letech se realizujeme téměř výhradně školení přímo na míru potřebám konkrétních firem. Dává nám to totiž největší smysl. Každá firma je jiná, má jiné zaměření a potřeby. Kurzy na míru jsou pak daleko efektivnější a to jak z pohledu využití získaných znalostí, času stráveném na školení, tak z pohledu finančních úspor.

Klienti

Školíme velké i malé firmy, průmyslové podniky i státní správu a samosprávu.

Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patřili či patří skupina firem Innogy/RWE, Zetor, Penam, Magistrát města Brna, dr.Max, Řízení letového provozu a stovky dalších.

Školení přímo na míru

Vysoká efektivita

Široký odborný tým profesionálů z praxe

Nabídka otevřených kurzů

Jelikož školíme především na míru, otevřené kurzy zde nenajdete. V tuto chvíli jedinou výjimku tvoří kurzy programu ISKAM. Podívejte se na rezervační stránku, kde uvidíte termíny a můžete se rovněž přihlásit.

Kontaktujte nás

Školicí centrum IT Brno
skoleni@aps-brno.cz
+420 549 210 202