Otevření menzy na UK v Bratislave

Otevření menzy Mlyny.SK Otevření menzy Mlyny.SK
 

Ve středu 11. března 2009 proběhlo slavnostní otevření nově zrekonstruované menzy v areálu Vysokoškolského mesta Ĺudovíta Štúra v Bratislavě. Slavnostní otevření proběhlo za účasti nejvyšších představitelů Univerzity Komenského v Bratislave včetně rektora, ředitele Študentských domovů a jedáleň UK v Bratislave a dalších významných hostů. Nechyběli ani zástupci tisku, rozhlasu a televizí.

Otevření menzy Mlyny.SK Otevření menzy Mlyny.SK
Otevření menzy Mlyny.SK Otevření menzy Mlyny.SK

Nová menza plánuje realizovat stravování pro celé vysokoškolské město, které čítá 6.500 ubytovaných studentů v areálu Mlyny. Tomuto smělému cíli bude samozřejmě napomáhat systém ISKaM včetně systémů skladů a normování.

Našemu novému zákazníkovi přejeme hodně zdarů a úspěchů v jejich práci.

Reportáž Slovenského rozhlasu

Zvukový záznam reportáže Slovenského rozhlasu naleznete na tomto odkazu.

Studentům se v nové Venze moc líbí

Vysokoškolské mesto Ľudovíta Štúra - Mlyny, Univerzity Komenského v Bratislavě, rozhodně nezanedbalo správný markteting při otevření své nové menzy.

Ohromné diskuse se točily okolo názvu nové menzy a celá akademická obec nakonec zvolila pěkný název Venza.

Po více jak půlročním provozu se zdá, že fronty do nové menzy se nezmenšují a studenti jsou čím dál tím více z nového provozu nadšeni. Celouniverzitní časopis dokonce Venze vyhradil obě strany lukrativní obálky, na té zadní dal prostor k vyjádření studentům, kteří nešetřili chválou, k čemuž jistě přispěl i náš informační systém ISKaM. Originál časopisu si můžete prohlédnout na stránkách UK a nebo ve výtahu z našich stránek.

Celému kolektivu Venzy a především ing. Horákovi gratulujeme a přejeme hodně úspěchů při dalších podobných projektech.