Windows 7

Systém ISKAM absolvoval řadu náročných testů připravených společností Microsoft. Tyto testy zkoumaly kompatibilitu a spolehlivost provozu systému ISKAM na operačním systému Windows 7, který je nejnovějším produktem Microsoftu na trhu. ISKAM všechny testy zvládl a je certifikován společností Microsoft jako "Compatible with Windows 7".

"Fakt, že ISKAM uspěl při ověřování kompatibility vůči Windows 7 je dalším nesporným důkazem vysoké technologické úrovně systému i týmu vývojářů. Cílem naší společnosti ApS Brno s.r.o. je i nadále dodávat našim zákazníkům robustní řešení jak z uživatelského, tak i systémového hlediska. Všichni uživatelé se nyní mohou plně spolehnout na to, že ISKaM splňuje všechny náročné technické požadavky pro provoz ve všech edicích Windows 7." říká technický ředitel společnosti Radomír Kurečka.

Windows Server 2008 R2, MS SQL Server 2008

Systém ISKaM podporuje nejnovější technologie a je schopen bezproblémového provozu jak na platformě Windows Server 2008 R2, tak MS SQL 2008. Z hlediska výkonu i bezpečnosti systému doporučujeme všem našim zákazníkům co nejrychlejší přechod na tyto nové platformy.

Windows and the Windows logo are trademarks of the Microsoft group of companies.